Головна сторінка

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного проблемного семінару з міжнародною участю «Особливості використання технологій прийняття рішень у професійній діяльності педагогічних працівників», який відбудеться  02 лютого 2017 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.
До участі в семінарі запрошений Ґаррі Сотнік, американський учений українського походження, який займається дослідженнями в галузі сталого розвитку та адаптації людини до зміни клімату, спеціалізується на комп'ютерних моделях, які імітують соціальну поведінку людини й використовуються для вивчення та розробки планів потенційного майбутнього. Ґаррі Сотнік представить авторську модель прийняття рішення.
Мета: об'єднати зусилля вчених та практиків різних регіонів України та світу щодо визначення основних науково-практичних засад технології прийняття рішень; обмін досвідом та визначення перспектив подальшого удосконалення технології прийняття рішень у професійній діяльності педагогічних працівників.
          Завдання:
-  розкрити теоретичні та практичні аспекти процесу прийняття рішень;
-  сприяти розвитку вмінь прийняття рішень в умовах невизначеності, обмеженості часу та інформації;
-  заохотити педагогічних працівників до професійного розвитку та підвищення рівня професійної компетентності;
-  презентувати інноваційні технології, які дозволяють підвищити точність прийняття рішень, сприяти їх впровадженню в практику освітніх установ Запорізької області.

До участі запрошуються: науковці, викладачі, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники освітніх закладів різних рівнів, працівники психологічної служби системи освіти, інші зацікавлені особи.
Питання для обговорення:
1.        Моделі прийняття рішень у сучасній науці.
2.        Механізми прийняття рішення в професійній діяльності.
3.        Алгоритм прийняття рішення в професійній діяльності.
4.        Методи прийняття рішень в професійній діяльності.
Термін подачі заявок та матеріалів семінару:

заявки та матеріали до участі у семінарі приймаються до 31.01.2017 р.


Комментариев нет:

Отправить комментарий