Учасники семінару


Гура Тетяна Євгеніївна

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор психологічних наук, професор КЗ "ЗОІППО" ЗОР. Автор більше 40 наукових та просвітницьких публікацій. Досліджує особливості розвитку професійного мислення педагогічних працівників.
Ґаррі Сотнік

Американський учений українського походження, займається дослідженнями в галузі сталого розвитку та адаптації людини до зміни клімату. Він спеціалізується на комп'ютерних моделях, які імітують соціальну поведінку людини й використовуються для вивчення та розробки планів потенційного майбутнього. В минулому році Ґаррі Сотнік, стипендіат програми ім. Фулбрайта, працював із місцевими лідерами в Закарпатті та Державним  агентством  лісових ресурсів України щодо розробки стратегій адаптації до зміни клімату. Ґаррі Сотнік проводив наукові дослідження, які фінансувались Європейською комісією, Організацією Об'єднаних Націй, Світовим банком й іншими національними та міжнародними організаціями.


Гура Олександр Іванович

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Запорізького національного університету.
Має практичний досвід роботи у сфері психологічного забезпечення організаційних систем управління, розробки та реалізації програм професійної підготовки та перепідготовки спеціалістів. Має почесне звання "Відмінник освіти України". Автор більше 90 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.


Афанасьєва Тетяна Олександрівна


В.о. завідувача кафедри менеджменту освіти та психології, кандидат психологічних наук, доцент.
Займається дослідженням психологічного супроводу професійного розвитку педагогічного працівника в системі неперевної освіти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий